Seda Ozalit Kurumsal

POP POSM ÜRÜNLERİ

POP POSM ÜRÜNLERİ

Satış Noktası Destekleme Alanlarında kullanılan , POP, POSM ürünlerinin; planlanması, tasarlanması, ofset ortamında basılması ve teslim edilmesi süreçlerini, 35 yıllık deneyimi, yüksek teknoloji ile donanımlı makine parkı, konusunda uzman ve yetkin personel yapısıyla her ölçekteki işleri özenle gerçekleştirmektedir.

Wobler – Hanger – Dönkart – Raf Kartı – Raf Ayracı – Palet Eteği – Asalak – Masa Üstü Stand – Ayaklı Poster Pano

 • WOBBLER

  Mağaza ve market raflarında ürünü ön plana çıkartmak için kullanınlan ürünler, kağıt, karton, PVC malzeme seçenekleri ve farklı özel kesim alternatifleri ile istenilen her boyda, uluslar arası renk ve kalite standartlarında butik ya da çoklu olarak planlayabilirsiniz.

 • HANGER - ASALAK

  Mağaza ve marketlerde hem ürün stoklamak hem de tanıtım ve iletişim alanı olarak kullanılan ürünleri, istediğiniz ebatta tasarlayabilir, uluslar arası renk ve kalite standartlarında butik ya da çoklu olarak planlayabilirsiniz.

 • RAF KARTI - RAF AYRACI

  Mağaza ve marketlerde ürün ve fiyat bilgisinin yanısıra, ürünün raftaki konumunu da güçlendirmek için, kağıt, karton, PVC malzeme seçenekleri ve farklı özel kesim alternatifleri ile istenilen her boyda, uluslar arası renk ve kalite standartlarında butik ya da çoklu olarak planlayabilirsiniz.

 • MASAÜSTÜ KARTON STAND

  Banko ve masa üstlerinde hem ürün tanıtımı hem de iletişim alanı olarak kullanılır. mikro oluklu mukavva ve karton malzemeden üretilmektedir. ekstra tasarım desteği de alarak, arzu ettiğiniz; ürünler, uluslar arası renk ve kalite standartlarında butik ya da çoklu olarak planlayabilirsiniz.

 • AYAKLI POSTER PANO

  Mukavva ve fotobloktan bilgi, iletişim ve tanıtım alanı olarak kullanılır. istenilen her ebatta üretilebilir. ekstra tasarım desteği de alarak, arzu ettiğiniz; ürünler, uluslar arası renk ve kalite standartlarında butik ya da çoklu olarak planlayabilirsiniz.

  Bizimle hemen bir proje planlamak ister misiniz?

  Bizimle telefon, e-posta veya iletişim sayfamızdaki formu kullanarak iletişime geçin, size en kısa sürede geri döneceğiz.