Seda Ozalit Kurumsal

OUTDOOR REKLAM ÜRÜNLERİ

OUTDOOR REKLAM ÜRÜNLERİ

Dış mekanlarda; kanmpanya, ilan, duyuru, reklam ve tanıtım mecralarında promosyonel ve uzun süreli çalışmalarda, uluslararası renk ve kalite standartlarında, hızlı, kaliteli, tasarımdan lojistik hizmetlere kadar uçtan uca planlanan; latex, solvent, eko solvent, UV ve flatbed baskı ile her ölçekte çözümler.

Billboard – Megaboard – Raket – Blueback -CLP – Vinil-Branda – One Way Vision – Araç Giydirme – Backdrop

 • BILLBOARD - RAKET

  Şehir merkezlerinde, otobüs duraklarda, AVM’lerde, iç ve dış mekanlarda ışıklı, ışıksız, standart ve özel ebat seçenekleriyle outdoor dijital baskı teknolojisiyle, uluslararası renk ve kalite standartlarında, düşük ya da yüksek miktarda her öçlekte baskı çözümleri.

 • VINIL - BRANDA

  Dış cephe giydirmeleri, tabela ve billboardlarda, sahne arkalarında iç ve dış mekanlarda backdrop uygulamalarında, etkinliklerde; farklı gramajlarda, mat-parlak, ışıklı ya da ışıksız seçenekleriyle düşük ya da yüksek miktarda her öçlekte baskı çözümleri.

 • ONE WAY VISION

  Cam cepheli binaların yüzeyinde büyük reklam alanlarında kullanılan delikli folyo olarak da bilinen one way vision ürünleri ışık geçirgen olması sayesinde çok tercih edilen bir üründür. Outdoor baskı teknolojisiyle kullanılarak, istenilen ölçüde, düşük ya da yüksek miktarda her ölçekte baskı çözümleri.

 • ARAÇ GİYDİRME

  Pazarlama ve marka iletişimini destekleyen mobil reklam ihtiyaçlarını her türden araç giydirilerek karşılanabilir. Kısa süreli promosyonel ve uzun ömürlü, kalıcı, baskı ve folyo garantili tek-tek ya da filo giydirme çözümleri.

  Bizimle hemen bir proje planlamak ister misiniz?

  Bizimle telefon, e-posta veya iletişim sayfamızdaki formu kullanarak iletişime geçin, size en kısa sürede geri döneceğiz.