Seda Ozalit Kurumsal

INDOOR REKLAM ÜRÜNLERİ

INDOOR REKLAM ÜRÜNLERİ

İç mekanlarda; kanmpanya, ilan, duyuru, reklam ve tanıtım mecralarında promosyonel ve uzun süreli çalışmalarda, uluslararası renk ve kalite standartlarında, hızlı, kaliteli, tasarımdan lojistik hizmetlere kadar uçtan uca planlanan; latex, su bazlı, solvent, eko solvent, UV ve flatbed baskı ile her ölçekte çözümler.

Duratrans – Fotoblok Ayaklı Pano – Foreks Ayaklı Pano – Fotoframe – Cutout-Kartonet – Afiş – Poster

 • DURATRANS

  Otobüs duraklarında, AVM’lerde, tüm iç ve dış mekan ışıklı reklam, tanıtım, kampanya ve duyurularda, standart ve özel ölçü seçenekleriyle indoor & outdoor baskı teknolojisiyle, uluslararası kalite, renk ve baskı standartlarında ışıklı çözümler.

 • AYAKLI PANO

  Mukavva ve fotoblok ve foreksten bilgi, iletişim ve tanıtım alanı olarak kullanılır. istenilen her ebatta üretilebilir. ekstra tasarım desteği de alarak, arzu ettiğiniz; ürünler, uluslar arası renk ve kalite standartlarında butik ya da çoklu olarak planlayabilirsiniz.

 • CUT-OUT KARTONET

  Mukavva ve fotoblok ve foreksten bilgi, iletişim ve tanıtım alanı olarak kullanılır. istenilen her ebatta özel kesimli üretilebilir. ekstra tasarım desteği de alarak, arzu ettiğiniz; ürünler, uluslar arası renk ve kalite standartlarında butik ya da çoklu olarak planlayabilirsiniz.

 • AFİŞ POSTER

  istenilen her ebatta üretilebilir. ekstra tasarım desteği de alarak, arzu ettiğiniz; ürünler, uluslar arası renk ve kalite standartlarında butik ya da çoklu olarak planlayabilirsiniz.

  Bizimle hemen bir proje planlamak ister misiniz?

  Bizimle telefon, e-posta veya iletişim sayfamızdaki formu kullanarak iletişime geçin, size en kısa sürede geri döneceğiz.