Seda Ozalit Kurumsal

3D ÜRÜN TEŞHİR STANDLARI

3D ÜRÜN TEŞHİR STANDLARI

Satış noktalarında, mağaza ve marketlerde hem ürün stoklama hem de ürün teşhiri imkanı veren, reklam, tanıtım ve marka iletişimini destekleyen, hayal edilebilecek her tür tasarım ve üretiminin yapılabildiği, promosyonel ve premium ihtiyaçları karşılayabilen; ahşap, metal, pleksi ve pvc stand çözümleri.

Ahşap – PVC – Metal – Pleksi – Karton – Ürün Tanıtım – Sunum – Sergileme Standları – 3D Tasarım – Üretim – Montaj ve Uygulama

 • AHŞAP STAND

  Satış noktalarında, mağaza ve marketlerde hem ürün stoklama hem de ürün teşhiri imkanı veren, reklam, tanıtım ve marka iletişimini destekleyen, promosyonel ve premium ahşap stand çözümleri.

 • PLEKSİ STAND

  Satış noktalarında, mağaza ve marketlerde hem ürün stoklama hem de ürün teşhiri imkanı veren, reklam, tanıtım ve marka iletişimini destekleyen, promosyonel ve premium pleksi stand çözümleri.

 • METAL STAND

  Satış noktalarında, mağaza ve marketlerde hem ürün stoklama hem de ürün teşhiri imkanı veren, reklam, tanıtım ve marka iletişimini destekleyen, promosyonel ve premium metal stand çözümleri.

 • KARTON STAND

  Satış noktalarında, mağaza ve marketlerde hem ürün stoklama hem de ürün teşhiri imkanı veren, reklam, tanıtım ve marka iletişimini destekleyen, promosyonel ve premium karton stand çözümleri.

  Bizimle hemen bir proje planlamak ister misiniz?

  Bizimle telefon, e-posta veya iletişim sayfamızdaki formu kullanarak iletişime geçin, size en kısa sürede geri döneceğiz.