Seda Ozalit Kurumsal

REKLAM VE TANITIM ÇÖZÜMLERİ

DİSPLAY REKLAM VE TANITIM ÇÖZÜMLERİ

Fuar, Sunum, Sergileme, iç ve dış mekan etkinliklerinde kullanılan hazır display çözümlerinin yanı sıra, mağaza, market raf, reyon, gondol, giydirmeleri, Türkiye’nin her noktasında keşif, planlama, nakliye ve montaj çözümleri. 3D ahşap, metal, pleksi stand tasarım, uygulama çözümleri.

Örümcek Stand, Roll-Up, Açılır-Kapanır Çerçeve, Pleksi Broşürlük /Pleksi Föylük, Menü Panosu, Kaldırım Panosu, Plaj Bayrağı, X Banner, Ahşap, PVC, Metal, Pleksi, Karton, Ürün Tanıtım, Sunum, Sergileme Standları, 3D Tasarım, Üretim, Montaj ve Uygulama, Mağaza ve Market Rafları, Orta Reyonlar, Duvar Ünitesi, Gondol Ünitesi ve Kategori Giydirme, Kampanya ve İletişim Panoları, Mağaza Koridor Yer Grafikleri, Raf Kartı, Raf Şeridi, Raf Ayracı, Fiyat İletişim Panoları, Manyetik Etiket, Wobbler, Dönkart, Hanger, Asalak, Satış Noktası Destekleme Alanları Keşif, Planlama, Baskı, Nakliye, Montaj ve Uygulama

  • DİSPLAY ÜRÜNLERİ

    Hızlı ve pratik kurulumu, rahatça taşınabilmesi, her ölçekteki fuar, sunum, sergileme, iç ve dış mekan etkinliklerinde kullanılanılabilen hazır, display çözümleri.

  • 3D TEŞHİR ÜRÜNLERİ

    Her ölçekte ve iç ve dış mekanlarda kullanılabilen Ahşap, metal, pleksi, PVC sunum ve sergileme standları, kullanım amacına uygun esnek malzeme ve tasarım seçenekleri ile kurumsal kimliğe uygun çözümler.

  • MAĞAZA REYON GİYDİRME

    Türkiyenin her noktasında, mağaza, market ve satış noktası destekleme alanlarında; keşif, planlama, baskı, nakliye, giydirme, montaj ve uygulama çözümleri.