Seda Ozalit Kurumsal

KURUMSAL KİMLİK ÇÖZÜMLERİ

KURUMSAL KİMLİK ÇÖZÜMLERİ

Profesyonel kurumların, pazarlama letişimini destekleyen en önemli unsurlarından olan  kurumsal kimlik     ürünlerinin;  planlanması, tasarlanması, ofset ortamında basılması ve teslim edilmesi süreçlerini, 35 yıllık deneyimi, yüksek teknoloji ile donanımlı makine parkı, konusunda uzman ve yetkin personel yapısıyla her ölçekteki işleri özenle gerçekleştirmektedir.

Kartvizit – Antetli Kağıt – Zarf – Karton Dosya -Klasör – Kurumsal Tebrik

 • KARTVİZİT

  Standart ve özel kağıt seçenekleriyle, uluslararası renk ve kalite standartlarında, ekstar tasarım desteği ve *on-line kartvizit sisteminin uzaktan yönetimi ile kurumsal kimliğinizi arzu ettiğiniz şekilde yansıtabilirsiniz.

 • ANTETLİ KAĞIT - ZARF

  Standart ve özel kağıt seçenekleriyle, uluslararası renk ve kalite standartlarında, eksta tasarım desteği ile kurumsal kimliğinizi arzu ettiğiniz şekilde yansıtabilirsiniz.

 • KARTON DOSYA - KLASÖR

  Standart ve özel kağıt, cepli cepsiz dosya, mekanizmalı, taslamalı klasör seçenekleriyle, uluslararası renk ve kalite standartlarında, ekstra tasarım desteği ile kurumsal kimliğinizi arzu ettiğiniz şekilde yansıtabilirsiniz.

 • KURUMSAL TEBRİK

  Standart, özel kağıt ve *Tohum Kart’lı seçeneklerle, uluslararası renk ve kalite standartlarında, ekstra tasarım desteği ve *on-line kartvizit sisteminin uzaktan yönetimi ile kurumsal kimliğinizi arzu ettiğiniz şekilde yansıtabilirsiniz.

  Bizimle hemen bir proje planlamak ister misiniz?

  Bizimle telefon, e-posta veya iletişim sayfamızdaki formu kullanarak iletişime geçin, size en kısa sürede geri döneceğiz.