Seda Ozalit Kurumsal

HAKKIMIZDA

35 Yıllık deneyim ile ofset baskılı ürünlerde
Kalite Odaklı Hızı Çözümler

1987 yılında kurulan Seda Ozalit dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır.

Küçük orta ve büyük tüm işletmeler için,

UÇTAN UCA BASKI VE HİZMET ÇÖZÜMLERİ

Neler yapıyoruz?

Ofset, Dijital, Large Format Baskı Reklam ve Tanıtım Ürünleri, 3D Stand ve Display ürünleriyle ilgili işlerinizde endişelenmeyin. Siz işinize odaklanın hak ettiğiniz tüm desteği size biz sağlıyoruz.

Kimlerle çalışıyoruz?

Kuruluşumuzdan beri, ülkemizin ekonomisine yön veren kurumsal firmalar ve markalar başta olmak üzere, her ölçekteki kuruluşlarla çalışmaktan kıvanç duyuyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?

Küçük orta ve büyük işletmelerin her ölçekteki ihtiyaçlarına, kurumsal yapısı, deneyimli kadrosu, yüksek teknoloji ve evrensal kalite standartlarında cevap verebiliyoruz.
Misyonumuz

Sağlık, Emniyet ve Çevreye duyarlı, İşçi sağlığı ve iş güvenliğini ilke edinerek, reklam, tanıtım ve kurumsal kimlik ürünlerine yönelik basılı materyallerin üretiminde, kalite odaklı hızlı, seçkin ve alternatif çözümler sunarak müşterilerinin kalite ve hizmet noktasındaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyetini her geçen gün artırarak, sürdürülebilir toplam kalite hedefli, yenilikçi ve fark yaratan anlayışı ile reklam, tanıtım ve kurumsal kimlik ürünlerinden oluşan basılı materyal ihtiyaçlarına kaliteli ve hızlı çözümler sunan, sektörün en beğenilen ve en tercih edilen markası olmak.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı olmak,

Takım Çalışmasına inanmak

İnsan kaynağına önem vermek

Yaratıcı yenilikçi ve dinamik olmak

Doğaya saygılı olmak

Ticari ilişkilerde evrensel hukuk

Ahlak ve etik kurallara uymak

Her tür işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız.

Küçük orta ve büyük işletmelerin her ölçekteki ihtiyaçlarına, kurumsal yapısı, deneyimli kadrosu, yüksek teknoloji ve evrensel kalite standartlarında cevap verebiliyoruz.

Bizimle hemen bir proje planlamak ister misiniz?

Bizimle telefon, e-posta veya iletişim sayfamızdaki formu kullanarak iletişime geçin, size en kısa sürede geri döneceğiz.