Seda Ozalit Kurumsal

SATIŞ VE PAZARLAMA ÜRÜNLERİ

SATIŞ VE PAZARLAMA ÜRÜNLERİ

Profesyonel kurumların; satış, pazarlama, tanıtım ve tutundurma faaliyetlerini desteklemek için kullanılan ürünlerinin; planlanması, tasarlanması, ofset ortamında basılması ve teslim edilmesi süreçlerini, 35 yıllık deneyimi, yüksek teknoloji ile donanımlı makine parkı, konusunda uzman ve yetkin personel yapısıyla her ölçekteki işleri özenle gerçekleştirmektedir.

Broşür – Leaflet – Flayer – El ilanı – Katalog – Kartela – Afiş – Poster – Karton Çanta – Karton Kutu – Ambalaj – Taslamalı Sert Kutu

 • BROŞÜR - LEAFLET - FLAYER

  Her ebatta, her gramaj kağıda, farklı kırım ve katlama seçeneklerinin yanı sıra, ekstra tasarım desteği ile uluslar arası renk ve kalite standartlarında, satış destekleme ürünlerini arzu ettiğiniz şekilde planlayabilirsiniz.

 • KATALOG - KARTELA

  Her ebatta, her gramaj kağıda, farklı sayfa ve cilt seçeneklerinin yanı sıra, ekstra tasarım desteği ile uluslar arası renk ve kalite standartlarında, ürünlerinizi son kullanıcıya arzu ettiğiniz şekilde sunabilirsiniz.

 • AFİŞ - POSTER

  A4’ten 70x100’e kadar standart ve özel ebatlarda; kampanya, ilan, duyuru gibi ihtiyaçlarınız için, ekstra tasarım desteği de alarak, uluslar arası renk ve kalite standartlarında, pazarlama iletişim ihtiyaçlarınızı planlayabilirsiniz.

 • KARTON ÇANTA

  Her ebatta, farklı kağıt ve gramajlarda, kağıt ve renkli kordon sap seçenekleriyle, ürün taşıma, promosyon, reklam ve tanıtım amaçlı tüm çanta, torba ihtiyaçları uluslar arası renk ve kalite standartlarında planlayabilrisiniz.

 • KARTON AMBALAJ

  Çok amaçlı ambalaj; tekstil, kozmetik, teknoloji ürünleri için karton ve mikro ondüla kutuları ihtiyacınıza göre planlanabilir, ekstra tasarım desteği ile, uluslar arası renk ve kalite standartlarında üreterek tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümler.

 • TAŞLAMALI SERT KUTU

  Çok amaçlı taslamalı kutular her ebatta ve farklı kağıt seçenekleriyle istenilen her boyda, ekstra tasarım desteği de alarak, arzu ettiğiniz; ürün, sunum kutularını, uluslar arası renk ve kalite standartlarında butik ya da çoklu olarak planlayabilirsiniz.

  Bizimle hemen bir proje planlamak ister misiniz?

  Bizimle telefon, e-posta veya iletişim sayfamızdaki formu kullanarak iletişime geçin, size en kısa sürede geri döneceğiz.