Seda Ozalit Kurumsal

DİSPLAY REKLAM ÜRÜNLERİ

DİSPLAY REKLAM ÜRÜNLERİ

Fuar, Sunum, Sergileme, iç ve dış mekan etkinliklerinde kullanılan hazır display ürünleri; herkesin kolay ve hızlıca kurulup toplayabilmesi, üzerindeki görsellerin değiştirilmesi ile defalarca kullanılması, sağlam ve uluslararası ölçü ve kalite standartlarında olması, kargo ve nakliye işlemlerinin kolaylığı ile kullanışlı display stand çözümleri.

Örümcek Stand – Roll – Up – Pleksi Broşürlük / Föylük – Menü Panosu – Kaldırım Panosu – Plaj Bayrağı – X Banner

 • ÖRÜMCEK STAND

  3x3 - 3x4 oval, düz, çantalı ve çantasız seçenekleriyle görseli değiştirilebilen, taşıması, kululması ve toplanması son derece kolay, latex baskı ile kokusuz, uluslararası renk ve kalite standartlarında hazır stand çözümleri.

 • ROLL - UP

  85x200 - 100x200 seçenekleriyle kululması ve toplanması son derece kolay, latex baskı ile kokusuz, uluslararası renk ve kalite standartlarında hazır stand çözümleri.

 • KALDIRIM PANOSU

  50x70 - 70x100 su tabanlı, helezon yaylı kaldırım panoları, iç ve dış mekanlarda kullanılan reklam, tanıtım ve uyarı yazıları için kullanılan uzun ömürlü, görseli kolayca değişebilen display çözümleri.

 • PLAJ BAYRAĞI

  Açılış ve fuar organizasyonlarında, etkinlik alanlarında, kullanılan plaj bayrakları üç farklı formda, dış mekanlarda her tür hava koşuluna dayanıklı, uluslararası renk ve kalite standartlarında hazır bayrak çözümleri.

 • MENÜ PANOSU

  A3 - A4 yatay ve dikey seçenekleriyle iç ve dış mekanlarda menü içerikleri, yönlendirme aracı olarak kullanılır. Üzerindeki görsel kolayca değiştirilebilir. Kaliteli uzun ömürlü, dekoratif menü panosu çözümleri.

  Bizimle hemen bir proje planlamak ister misiniz?

  Bizimle telefon, e-posta veya iletişim sayfamızdaki formu kullanarak iletişime geçin, size en kısa sürede geri döneceğiz.